ІНФРАЧЕРВОНЕ ЕЛЕКТРИЧНЕ ОПАЛЕННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ БУДІВЕЛЬ

 

Вирішення економного опалення адміністративних будівель висуває ряд вимог обумовлених специфікою їх роботи. Всі ці вимоги до опалення адміністративних будівель з успіхом вирішують системи електричного інфрачервоного опалення.

Велика площа і значна висота приміщень:

Опалення адміністративних будівель таких кубатур традиційними способами - вельми дорога справа. Все нагріте повітря в таких приміщеннях, згідно законам фізики, піднімається і скупчується вгорі під стелею. І аби підтримувати нормальну температуру безпосередньо в робочій зоні (до 2 м від підлоги) за допомогою традиційних (конвекційних) опалювальних систем, потрібні чималі енерговитрати.

Останніми роками в світовій практиці для опалення адміністративних будівель з високими стелями і незадовільною термоізоляцією все частіше (і з успіхом) застосовуються системи променистого інфрачервоного обігріву.

Спосіб інфрачервоного обігріву, як показує практика, сьогодні є найбільш ефективним при створенні комфортних умов в таких приміщеннях і може дати значну економію у витратах на опалення адміністративних будівель. Адже у випадку інфрачервоного обігріву використовується локальний обігрів безпосередньо людей і предметів в приміщенні, а не всього його повітряного об'єму.

Необхідність виділення в приміщенні зон з різною температурою:

При опаленні адміністративних будівель немає необхідності підтримувати однаково високу температуру у всіх приміщеннях. Розумний розподіл інфрачервоних обігрівачів і використання терморегуляторів дозволяє створювати різний температурний режим у різних приміщеннях і навіть частинах одного приміщення.

Не всі приміщення використовуються цілодобово.

Гнучке керування погодинними змінами температури в приміщеннях при опаленні адміністративних будівель дозволяє додатково зекономити до 40% електроенергії. При великій кількості приміщень надто обтяжливим стає слідкувати за підтриманням необхідної температури в кожному окремому приміщенні. Цю проблему опалення адміністративних будівель знімає використання систем програмування з виводом всієї інформації на центральний пульт або екран комп'ютера.

 

 

Зробити тепловий розрахунок

Розрахувати вартість опалення

Замовити економне опалення

 

 

 

 

Краще і дешевше

тільки сонце!

Економне  електричне  опалення  приміщень всіх  типів