ІНФРАЧЕРВОНЕ ОПАЛЕННЯ ПРОМИСЛОВИХ ПРИМІЩЕНЬ

 

При опаленні промислових приміщень системи інфрачервоного опалення мають ряд значних переваг в порівнянні з традиційними системами обігріву:

Комфорт при нижчій температурі повітря

Відчуття комфорту в приміщенні залежить не лише від температури повітря, але й від температури довколишніх предметів, так званої середньої інфрачервоної температури. При інфрачервоному опаленні людина почуває себе комфортно при температурі на 2-3 градуси нижчій, ніж при конвекційному обігріві.

Зміщення різниці температур, (температурного градієнта) вгорі і внизу приміщення

При стандартному конвекційному опаленні промислових приміщень температурний градієнт складає приблизно 0,5-1 градусів на 1 м висоти приміщення. При цьому тепле повітря збирається під стелею приміщення, а температура повітря на висоті до 1,5-2 м (зона життєдіяльності людини) може бути нижче 5-7 градусів. То навіщо гріти стелю?

При інфрачервоному обігріві промислових приміщень в першу чергу нагріваються тверді тіла – підлога, стіни, обладнання, – які поступово віддають тепло повітрю (метод вторинної конвекції). Повітря знизу значно тепліше, ніж зверху приміщення.  

Зниження тепловтрат

При використанні традиційної системи опалювання, особливо у високих приміщеннях, виникає істотна різниця температур вгорі і внизу приміщення, так званий температурний градієнт. При використанні променистої системи обігріву температурний градієнт набуває зворотного напрямку, відповідно знижуються втрати тепла.

Тиша, відсутність протягів і пилу

При використанні традиційного конвекційного устаткування, пил і різні шкідливі речовини, що утворюються в процесі виробництва, постійно циркулюють в повітрі.

При використанні системи інфрачервоного опалення відсутнє переміщення потоків повітря, що дозволяє використовувати інфрачервоні обігрівачі при опаленні промислових приміщень з будь-яким типом виробництва.

Швидкість обігріву промислового приміщення

З інфрачервоними обігрівачами можливо в короткий термін досягти бажаної температури за рахунок низької інерції випромінювання. Це дозволяє скоротити години роботи системи опалювання і роботу в режимі, що чекає, з мінімальним енергоспоживанням.

Локальний (місцевий обігрів)

Системи інфрачервоного опалення дозволяють використовувати зональний обігрів промислового приміщення і робочих місць з індивідуальним температурним режимом.

Великі виробничі приміщення діляться на функціональні зони - адміністративну, безпосередньо виробничу, складську, зони проходів. Кожен з цих блоків органічно пов'язаний зі всією системою в цілому, але в той же час відрізняється від інших, у тому числі і в необхідному температурному режимі. Так, у виробничих цехах потрібна постійна комфортна температура, яка не потрібна в проходах. Тому часто традиційна система опалювання є неекономічною і неефективною – в деяких зонах утворюється надлишок тепла, а одночасно з цим в інших зонах його недолік.

На сьогоднішній день система інфрачервоного обігріву дозволяє здолати ці проблеми при опаленні промислових приміщень.

 

            

          Деревообробний цех                                           Швейний цех

 

                                    СТО

 

Зробити тепловий розрахунок

Розрахувати вартість опалення

Замовити економне опалення

 

 

 

 

Краще і дешевше

тільки сонце!

Економне  електричне  опалення  приміщень всіх  типів