Краще і дешевше

тільки сонце!

Економне  електричне  опалення  приміщень всіх  типів

 

СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ

 

Розвиток альтернативних джерел енергопостачання є закономірним процесом на шляху розбудови енергетичної незалежності України. Найбільш затребуваним є розвиток сонячної енергетики, в тому числі створення сонячних електростанцій на основі сонячних батарей.

Сонячна електростанція – це фотоелектрична система, в якій сонячна енергія напряму перетворюється в енергію електричну. Надалі отримана електроенергія використовується для власних потреб або передається в загальну електромережу для отримання доходу від її продажу.

 

Система сонячної електростанції   складається з наступних елементів:

 

Найбільш ефективним є використання сонячної електростанції за умови застосування Зеленого тарифу. Це дає можливість не тільки забезпечити себе електроенергією, а й отримувати стабільний дохід від продажу електрики. При цьому зменшується строк окупності геліосистеми, а після того, як система себе окупить, вона стає джерелом гарантованого стабільного доходу.

 

Запрошуємо відвідати наш сайт Мегаліт.укр, присвячений темі сонячних електростанцій.

 

Сайт компанії «Електросистеми «Мегаліт» присвячений джерелам альтернативної енергії, в тому чисті сонячним електростанціям. На сайті детально розглянуті наступні питання: