ІНФРАЧЕРВОНЕ ЕЛЕКТРИЧНЕ ОПАЛЕННЯ УЧБОВИХ ЗАКЛАДІВ

 

Для приміщень, призначених для дітей, найоптимальніша система обігріву - це система інфрачервоного опалення, оскільки вона зручна і безпечна, не викликає конвекційних протягів, витання в повітрі пилу, створює ефект "теплої підлоги", а значить захищає дітей від охолоджування. Інфрачервоні стельові обігрівачі створюють ефект знаходження під сонцем.

Інфрачервоне опалення не тільки не шкідливе для здоров'я людини, а й приносить користь в якості профілактичного і терапевтичного ефекту для загального зміцнення організму і профілактики ряду захворювань, в т.ч. застудних (ефект домашнього сонця).

Додаткова економічність інфрачервоного опалення учбових закладів в тому, що Не всі приміщення учбового закладу використовуються цілодобово. Гнучке керування погодинними змінами температури в приміщеннях при опаленні громадських споруд дозволяє додатково зекономити до 40% електроенергії.

При великій кількості приміщень надто обтяжливим стає слідкувати за підтриманням необхідної температури в кожному окремому приміщенні. Цю проблему опалення громадських споруд знімає використання систем програмування з виводом всієї інформації на центральний пульт або екран комп'ютера.

 

Дитячий садок. Спальне приміщення

 

Зробити тепловий розрахунок

Розрахувати вартість опалення

Замовити економне опалення

 

 

 

 

Краще і дешевше

тільки сонце!

Економне  електричне  опалення  приміщень всіх  типів